Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczęły się 14 czerwca. Dwudziestą pierwszą edycję mundialu otworzyło spotkanie gospodarzy z Arabią Saudyjską. Wynik znamy 5:0 dla Rosji! Kto zgra w finałach Mundialu 2018 15 lipca o godz.17.00 na stadionie w Łużnikach?? Kto to wie??
Polska pierwszy swój mecz zagrała 19 czerwca z Senegalem, niestety zwycięstwo nie przypadło naszej drużynie. Kolejne spotkania odbędą się 24 czerwca z Kolumbią i 28 czerwca z Japonią. Wierzymy, że nie będą to jedyne mecze, które Polska rozegra podczas mundialu, ale pewne jest jedno 15 lipca dwie drużyny zagrają o tytuł Mistrza Świata.
Dając się ponieść gorączce mistrzowskich zmagań, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy pokaz trików piłkarskich i mini warsztaty w wykonaniu Adriana Duszaka Międzynarodowego Mistrza Niemiec Freestyle Football.
Poniżej próbka jego umiejętności:
https://www.youtube.com/watch?v=jgA5i1Hs7zs
https://www.youtube.com/watch?v=8Z7-w3xGQZ4
https://www.youtube.com/watch?v=kIIGpSC1tLM&t=1s
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko o godz.15 .00 , 15 lipca do kętrzyńskiego amfiteatru na spotkanie z Adrianem Duszka – wstęp wolny,
a po pokazie i warsztatach o 17.00 do Strefy Kibica przy Ratuszu , na finałowy mecz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018!!