„PIF – PAF JESTEŚ TRUP!” Scenariusz – William Mastrosimone

Scenariusz spektaklu został stworzony w momencie, gdy amerykańska fala morderstw w szkołach sięgnęła zenitu. „Pif-Paf! Jesteś trup!” brzmi trochę jak tytuł komedii. To jednak trudny dramat, opowiadający nadzwyczaj mądrze o wciąż aktualnych problemach nastolatków i wynikających z nich konsekwencji.

To historia młodego chłopaka , który przychodzi do swojego liceum z karabinem. Rozwala znajomych. Rozwala nauczycieli. Zabija dziewczynę, którą kochał, chłopaka, któremu zazdrościł, dwoje nieznajomych i przyjaciółkę z dzieciństwa. Chciał zabić, nie chciał by umarli. Brzmi brutalnie?
Kto zawinił, dlaczego takie rzeczy mają miejsce?

Ten spektakl nie może przejść bez echa, powinna go zobaczyć młodzież, rodzice, nauczyciele, my wszyscy ,to sztuka zagrana przez młodzież, poruszająca i dająca do myślenia!   Zagłębia się w psychikę zagubionych nastolatków, którzy nie znajdują zrozumienia wśród swoich rówieśników, rodziców, nauczycieli i stara się znaleźć źródło ich problemów.

Zapraszamy na spektakl grupy teatralnej RAMPA w reżyserii Jarosława Olejnika, 9 stycznia 2020 r. o godz.18.00, do sali kinowo-widowiskowej kina „Gwiazda”. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie kina codziennie w godz.14.00-21.00.