„Gwiazda” zachęca do świętowania w kinie. I mamy aż 8 argumentów 🙂 M.in. polska komedia w doborowej obsadzie i koreański dramat o perwersyjnej grze i wyrafinowanej zemście.

Po pierwsze Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

Po drugie Po prostu przyjaźń. Wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje – w obliczu życiowych przeciwności – zostają wystawione na niejedną próbę.

Trzy propozycje dla najmłodszych kinomaniaków. Vaiana: Skarb oceanu, opowiadająca o nastolatce, która chcąc dopełnić dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć legendarną wyspę. Oraz Kubo i dwie struny, który po wizycie ducha z przeszłości wyrusza w niebezpieczną podróż, by odnaleźć legendarną zbroję. Natomiast Gerda pragnie odnaleźć rodziców porwanych przez Północny Wiatr w bajce Królowa Śniegu 3: Ogień i lód.

Mamy także kolejną propozycję dla miłośników polskiego kina. Powidoki – biograficzny film o Władysławie Strzemińskim, charyzmatycznym malarzu, który nie godzi się z socrealizmem i pozostaje wierny swojej drodze artystycznej. W głównej roli Bogusław Linda.

Nie lada gratka dla fanów filmów Przygodowych Assassin’s Creed. Dzięki przełomowej technologii Callum Lynch doświadcza przygód swojego przodka, asasyna Aguilara, żyjącego w XV-wiecznej Hiszpanii. Wkrótce podejmuje walkę z potężnymi templariuszami.

Natomiast w Kinie Konesera zaprezentujemy koreański dramat o perwersyjnej grze i wyrafinowanej zemście. Za namową oszusta dziewczyna zatrudnia się jako Służąca arystokratki, by pomóc mu ją w sobie rozkochać.

Repertuar Kina Gwiazda